Portrety na zamówienie wykonuję od lat. Przygotowuję prace na Wasze specjalne życzenie. Są one często prezentami, którymi obdarowujecie najbliższych, w wyjątkowych momentach życia. Sprawia mi więlką radość  kiedy portrety zdobią ściany Waszych domów.

1. Formaty prac, które wykonuję to standardowe 50x70cm lub 100x70cm.

2. Nie wklejam zdjęć twarzy do pracy, maluję je ręcznie, od zera. Dlatego potrzebuję zdjęć dobrej jakości wysłanych na dudekpaulailu@gmail.com. Zdjęcia proszę wysłać w jednym mailu (porządek na skrzynce to podstawa 🙂 ) Zdjęcia przedstawiać twarze równo oświetlone, bez skrótów perspektywicznych, najlepiej en face, ewentualnie w delikatnym profilu. Im więcej zdjęć dostanę, tym lepiej będę mogła poznać osoby, które namaluję.
Szerokie uśmiechy wyglądają na gotowych pracach nieco karykaturalnie, dlatego poproszę o zdjęcia z delikatnymi uśmiechami. Jedno poglądowe całej sylwetki też się przyda.

3. Wykonuję portrety bardzo realistyczne. Nie jest to jednak fotorealizm. Nie powielam fotografii. To co jestem w stanie Państwu zaoferować to bardzo realistyczny portret przetworzony przez moje umiejętności, wrażliwość, wiedzę i doświadczenie.

4. Informację o scenerii, ubraniach dostaję od Państwa. Sama oczywiście też mogę coś zaproponować.

5. Do namalowania portretów dwójki ludzi potrzebuję co najmniej 4 dni roboczych. Jeżeli na pracy jest więcej postaci lub skomplikowane tło, czas malowania się wydłuża.

6. Czas oczekiwania na zamówioną pracę to mniej więcej miesiąc, zależy ile rzeczy mam do wykonania w kolejce.

7. Gotowe prace można odebrać w Warszawie u mnie w domu (ulica Kobielska). Za dodatkową opłata wysyłam prace pocztą, kurierem, uberem.

8. Wycena to indywidualna sprawa. Cena zależy od postaci, ilości elementów i tła. Po otrzymaniu od Państwa zdjęć i krótkiego opisu wymarzonej pracy, jestem w stanie oszacować całkowity koszt. Zapłatę przyjmuję w dwóch częściach. 50% w dniu przyjęcia zamówienia, 50% w dniu przekazania pracy Klientowi.

9. Nie wysyłam szkiców. Pokazuję gotową pracę do obejrzenia, przed wydrukowaniem.

10. Poprawki nie są w cenie. Będą wyceniane dodatkowo w zależności od ich ilości. Żeby unikać poprawek proszę jak najjaśniej odpowiedzieć na punkty powyżej, a współpraca uda nam się bez zarzutu. Poprawki wykonam za darmo tylko w wypadku, kiedy osoba namalowana nie będzie do siebie podobna, lub jeśli wkradnie się jakiś błąd anatomiczny.

11. Na Wasze wiadomości odpisuję w godzinach pracy. Nie pracuję w weekendy i po godzinie 20:00 w tygodniu.

12. Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim szacunkiem. Jestem wdzięczna każdej osobie, która chce posiadać prace mojego autorstwa w swoim domu, albo planuje podarować je najbliższym. Zdaję sobie sprawę, że portrety są zamawiane przy okazji najważniejszych wydarzeń w Waszych Rodzinach. Prace nad portretem kończę dopiero wtedy, kiedy jestem z niej naprawdę zadowolona. Pragnę, aby portrety cieszyły Was przez długie lata <3

13. Prace mogę oprawić na miejscu w proste, solidne ramy.